INFORMACJE

Sukcesy Zuzanny Petryszak

Gratulacje dla wyjątkowej tancerki Zuzanny Petryszak siedmiokrotnej złotej medalistki w kategorii 10-11 lat Solo Dance w tańcu towarzyskim.

Zuzia reprezentuje Klub Tańca Towarzyskiego Rewia (działający przy MDK) na ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego. W tym roku szkolnym wystąpiła w kl.H na OTTT Silesian Cup w Dobrzeniu Wielkim - 10.10.2021r., 27.03.2022r. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kędzierzynie Koźlu „Roztańczeni na Wiosnę”, następnie 9 kwietnia na turnieju w Tarnowskich Górach – Mistrzostwa ziemi Tarnogórskiej w Tańcu Towarzyskim w kategoriach SOLO.  W tymże turnieju wyróżniona została również uczestnictwem w kat. OPEN, w której należy wykazać się umiejętnościami dodatkowych czterech tańców, w tej kategorii Zuzia uplasowała się na IV miejscu.

24 kwietnia  zdobywając szósty raz z rzędu I miejsce w kl. H decyzją komisji sędziowskiej awansowała do kl. G na IV  Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Będzińskiego.

Pierwszy start w nowej klasie również uwieńczony został  złotym medalem, a było to 18 czerwca  na Ogólnopolskim Tanecznym Festiwalu Asów w Sosnowcu.

Zuzia jest wyjątkowo systematyczna i pracowita, co przekłada się na sukcesy BRAWA dla naszej tancerki.

Nauczyciel: Regina Bernat