Zapraszamy na zajęcia!

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież - uchodźców z Ukrainy, którzy przybyli do Raciborza - na zajęcia artystyczne w ramach prowadzonych przez nas kół.

Rekrutacja na nowy rok szkolny

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia artystyczne organizowane w roku szkolnym 2022/2023. Nabór kandydatów na wolne miejsca w poszczególnych kołach zainteresowań potrwa do 31 sierpnia 2022

Pierwszy koncert w ramach akcji Wakacje w Powiecie

Powiat Raciborski, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Zamek Piastowski w Raciborzu serdecznie zapraszają na pierwszy Koncert Letni w ramach akcji WAKACJE W POWIECIE.

Wakacje w Powiecie

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia w ramach akcji Wakacje w Powiecie!

Wokalne podsumowanie roku szkolnego w klimacie KARAOKE

Dziękuję wszystkim wychowankom, którzy w roku szkolnym 2021/2022 uczestniczyli w zajęciach wokalnych  kół emisji głosu dla dzieci i młodzieży oraz studia śpiewu, za Wasze zaangażowanie i systematyczną pracę .