XIV Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody.

Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2023-2024

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach, działających w naszej placówce w roku szkolnym 2023/2024

Raciborski MDK z nominacją na ogólnopolski turniej recytatorski

Z dumą informujemy, że Felicja Pytlik (Grupa Teatralna CZWARTA ŚCIANA) i Emilia Mazur wygrały eliminacje wojewódzkie

Sukcesy tancerek

Dnia 12.05.2024r solistki Klubu Tańca Towarzyskiego Rewia działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Akcent Cup w Będzinie.

Koncert Papieski

17 maja br. w Kaplicy Zamkowej Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbył się Urodzinowy Koncert dla Papieża Polaka Jana Pawła II w wykonaniu zespołu MIRAŻ.