Procedury obowiązujące podczas zajęć stacjonarnych w naszej placówce

Zapraszamy wszystkich Rodziców i Wychowanków do zapoznania się z Procedurą obowiązującą w MDK w Raciborzu na wypadek zagrożenia COVID-19 w zakresie zasad zapobiegania zakażeniu i rozprzestrzenianiu się choroby.

Spotkanie z policjantem

W dniu 12 października, w naszej placówce miało miejsce spotkanie z policjantem.

Sukces solistek KTT Rewia

10 października odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cup Dobrzeń Wielki 2021.

Występ MIRAŻU podczas inauguracji roku akademickiego

W dniu 1 października 2021r. zespół wokalny MIRAŻ wystąpił na scenie Raciborskiego Centrum Kultury podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Igraszki z Diabłem

W sobotnie popołudnie,  25 września 2021, na deskach Domu Kultury Strzecha w Raciborzu,  Grupa Teatralna CZWARTA ŚCIANA po raz drugi wystawiła swój niesamowity spektakl IGRASZKI Z DIABŁEM.