Zapraszamy na zajęcia!

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież - uchodźców z Ukrainy, którzy przybyli do Raciborza - na zajęcia artystyczne w ramach prowadzonych przez nas kół.

"Wszystko o..."

W sobotę, 22 października 2022, Grupa Teatralna CZWARTA ŚCIANA wystąpiła po raz kolejny ze swoim spektaklem "WSZYSTKO O..." na podstawie tekstów Miro Gavrana.

Występy w Domu św. Notburgii

13 września br. nasi wychowankowie wystąpili podczas Festynu w Domu św. Notburgii w Raciborzu.

Dożynki Powiatowe w Łubowicach

Święto Plonów, czyli Dożynki Powiatowe w Łubowicach, były niecodzienną okazją do prezentacji talentów muzycznych naszych wokalistów przed szeroką publicznością.

Występ Błażeja Klimaszki

W dniu 23 lipca Błażej Klimaszka wystąpił podczas Biesiady Zamkowej w ramach  Ogólnopolskiego Imieninowego Spotkania Krystyn na Zamku Piastowskim w Raciborzu.