Strona w budowie zapraszamy ponownie!

Poniedziałek

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa kontynuująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Szajka 2

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: SOSWNiS

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa początkująca 1

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Wtorek

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 1-3

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Szkraby

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Pracownia artystyczna Bonifacy

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa zaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Szajka 1

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 4-7

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Dziewczęcy zespół tańca towarzyskiego - "Small Ladies"

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: 210

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Akrobatyka

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa początkująca 2

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Środa

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (wokaliści)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

PLĄS I - Taniec Towarzyski dla początkujących - SP

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Mix dance - Mini Volta

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Koło Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla dzieci - Volta Juniorzy

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK SW

Czwartek

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

PLĄS II - Taniec towarzyski dla początkujących - młodzież

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Błyskotki

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Grupa taneczna z elementami tańca towarzyskiego - "PLĄSIKI" 5-6 lat

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: 210

Szał - grupa starsza

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Piątek

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 8, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla młodzieży - Volta Młodzież

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Koło Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: 311

POBIERZ GRAFIK