Strona w budowie zapraszamy ponownie!

Poniedziałek

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa średniozaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Szajka 2

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Koło Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: Ekonomik

Wtorek

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Szkraby

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa kontynuująca 2

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

PLĄS II - Taniec towarzyski dla początkujących - młodzież

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Szajka 1

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa kontynuująca 1

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Mini Formacja

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Pracownia artystyczna Bonifacy

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Grupa taneczna z elementami tańca towarzyskiego - "PLĄSIKI" 5-6 lat

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: 210

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa początkująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Środa

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (wokaliści)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

PLĄS I - Taniec Towarzyski dla początkujących - SP

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Adam Szramowski

SALA: MDK 107

Mini Volta

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

PLĄS II Taniec towarzyski dla początkujących - młodzież

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Volta Junior

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK SW

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Volta MAXI

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Czwartek

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 1-4

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Błyskotki

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 5-7

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Dziewczęcy zespół tańca towarzyskiego - "Small Ladies"

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: 210

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Szok- grupa starsza

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Piątek

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 8, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Koło Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: 311

POBIERZ GRAFIK