Godziny pracy nauczycieli

Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu

w roku szkolnym 2021 / 2022

Aktualizacja na dzień 21.09.2021 r.

 

Wybierz nauczyciela lub typ zajęć, by szybciej znaleźć potrzebne informacje.


Poniedziałek

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa zaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Błysk - Taniec Współczesny/ Balet

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa średniozaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Taniec towarzyski - Volta 2

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Sportowy Taniec Towarzyski

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: SOSWNiS

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Wtorek

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa początkująca 1

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 1-3

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

PLĄS II - Taniec towarzyski dla średniozaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Błysk Mini Formacja 1

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Pracownia artystyczna Bonifacy

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Błysk Mini Formacja 2

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 4-7

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa początkująca 2

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Akrobatyka

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Środa

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (wokaliści)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Taniec towarzyski - Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK SW

Sportowy Taniec Towarzyski

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Czwartek

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Błyskotki

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

PLĄS I - Taniec Towarzyski dla początkujących

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Błysk Jazz

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: MDK SW

Sportowy Taniec Towarzyski

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Piątek

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 8, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Sportowy Taniec Towarzyski

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

POBIERZ GRAFIK