II Koncert Letni

W dniu 7 lipca na Zamku Piastowskim w Raciborzu miał miejsce drugi Koncert Letni wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury.

Był on zwieńczeniem dwudniowych warsztatów prowadzonych przez Magdalenę Pohlmann. Zaprezentowany repertuar piosenek z bajek Walta Disneya przy akompaniamencie Łukasza Fulneczka był okazją, aby przybliżyć dorobek artystyczny słynnej wytwórni filmów animowanych w związku z obchodami 100-lecia jej istnienia. Pani Magdalenie Pohlmann dziękujemy serdecznie za poprowadzenie warsztatów wokalnych w ramach Wakacji w Powiecie, a Panu Łukaszowi Fulneczkowi za profesjonalny  akompaniament.

Podczas koncertu zaprezentowały się również aktorki Grupy Teatralnej CZWARTA ŚCIANA-Zosia Andrzejewska, Marta Musioł i Patrycja Kura (op.A.Busuleanu-Jaksik). Koncert odbył się w nowej scenerii, pod zamkową basztą.