Festyn z MDK

16 września na dziedzińcu Zamku Piastowskiego odbył się Festyn z MDK. Podczas imprezy zaprezentowały się prawie wszystkie koła działające w naszej placówce.

Na scenie można było podziwiać aktorów (op. A. Busuleanu-Jaksik), wokalistów (op. E. Biskup, D. Rożek) oraz tancerzy, zarówno tańca towarzyskiego jak i nowoczesnego (op. R. Bernat, W. Cabaj, E. Uriasz, K. Skrzypek). Poza sceną nasi plastycy (A. Chmielecka, M. Rejner, R. Szczasny) pokazywali młodym artystom jak stworzyć niepowtarzalne koszulki. Podczas Festynu Raciborskie Centrum Pomocy i Wsparcia przeprowadziło zbiórkę na rzecz Mikołaja Kubali chorego na SMA. Wśród atrakcji znaleźć można było: fotobudkę, dmuchaną zjeżdżalnie, popcorn, Strefa Odkrywania Wyobraźni Aktywności SOWA zaprosiła nas w świat gier i zabaw logicznych, a Raciborskie Centrum Pomocy i Wsparcia oraz uczniowie raciborskiego Ekonomika malowali buźki oraz zaplatali warkoczyki. Państwowa Straż Pożarna oraz Komenda Powiatowa Policji prezentowały swoje samochody oraz sprzęt, a ugasić pragnienie można było dzięki Wodociągom Raciborskim.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę!

#PowiatRaciborski
#ZamekPiastowskiwRaciborzu