WYDARZENIA

Summer Dance Week 2022

W ramach akcji WAKACJE W POWIECIE Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaproponował dzieciom i młodzieży profesjonalne warsztaty taneczne "Summer Dance Week" 23 - 28.08.2022r.

Warsztaty z tańców standardowych poprowadził Pan Kewin Stempka, warsztaty z tańców latynoamerykańskich Pan Adam Vasina i Pani Dagmara Nowak - Vasina, a z nowymi formami tanecznymi zapoznała tancerzy Pani Sylwia Balon.

Na warsztatach z tańców standardowych i latynoamerykańskich wychowankowie doskonalili technikę taneczną oraz uczyli się solowych kombinacji figur poszczególnych tańców towarzyskich.

Na warsztatach nowych form tanecznych królował hip hop. Grupy stworzyły świetne choreografie oraz pracowały nad prawidłowym ich wykonaniem.

Naszym szkoleniowcom dziękujemy za cenne wskazówki dotyczące tańca, jak i ćwiczeń ogólnorozwojowych przygotowujących do tańca, a także za przekazanie ogromu pozytywnej energii  To był bardzo pracowity tydzień!

Zapraszamy do fotorelacji!

Odpowiedzialną za organizację była Pani Wioletta Cabaj, a opiekę nad wychowankami sprawowały: Panie Ewelina Uriasz i Katarzyna Skrzypek.