Wakacje w Powiecie 2022 - pierwszy koncert

W dniu 6.07.2022 na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbył się I koncert letni, w ramach Wakacji w Powiecie z Młodzieżowym Domem Kultury.

Udział  w tym wydarzeniu wzięli  wychowankowie kół grupy teatralnej  "Czwarta ściana", prowadzonej przez A.Busuleanu Jaksik - Dyrektora MDK, oraz wychowankowie kół emisji głosu dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez Daniela Rożka - nauczyciela kół wokalnych.

W koncercie udział wzięli: Patrycja Kura, Zosia Andrzejewska, Marta Musioł, Szymon Hanslik, Patrycja Hanslik, Szymon Uher, Hania Uher, Alicja Cisz,  Witek Piasecki, Maja Lubaszka i Wiktoria Dziuba.

Wszystkim Naszym wspaniałym młodszym i nieco starszym artystom GRATULUJEMY SERDECZNIE udanych występów i zapraszamy na Nasze kolejne LETNIE KONCERTY  :) BRAWO!!!