Taneczne Podsumowanie Roku Szkolnego

W niedzielne popołudnie 5 czerwca 2022 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował taneczne podsumowanie roku szkolnego 2021/2022 ze szczególną dedykacją dla mamy i taty.

Na zamkowej scenie podczas dwóch części tanecznych blisko 240 wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentowało przed publicznością swoje taneczne umiejętności. W pierwszej części wystąpiły MALUSZKI, młodsze grupy tańca towarzyskiego, solistki , oraz grupy tańca nowoczesnego. W drugiej części zaprezentowały się grupy młodzieżowe tańca towarzyskiego działające w naszej placówce. Do pokazów tanecznych naszych wychowanków przygotowały nauczycielki tańców towarzyskich: Regina Bernat ,Wioletta Cabaj i Ewelina Uriasz, oraz nauczycielka tańca nowoczesnego Katarzyna Skrzypek.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia !