Piknik na Powitanie Wiosny

Powitanie wiosny w tym roku było niezwykle barwne, wesołe i pomocne.

21.03 w Parku Jordanowskim swoje artystyczne umiejętności zaprezentowali wychowankowie Młodzieżowego  Domu Kultury w Raciborzu : zespół wokalny Wiraż (Elżbieta Biskup) , pary koła tańca towarzyskiego Volta 1 i 2 (Wioletta Cabaj) , Zespół Błysk (Katarzyna Skrzypek) , pary koła tańca towarzyskiego Pląs (Regina Bernat) , wokaliści koła emisji głosu (Daniel Rożek) , grupy Maluszki 1 i 2 (Wioletta Cabaj) .
Podczas imprezy prowadzone były również działania plastyczne pod okiem nauczycieli plastyki MDK: Agnieszki Chmieleckiej oraz Romana Szczasnego.
Dodając ten post z albumem ze zdjęciami powspominajmy ten piękny dzień , który z powiewem cieplejszego powietrza, obudził w nas nadzieję na lepsze jutro.