Dzień Babci i Dziadka

W poniedziałkowy wieczór, Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury, zorganizował występy z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na scenie, podczas dwóch pokazów, zaprezentowali się wychowankowie MDK - reprezentanci grup tanecznych PLĄS pani Reginy Bernat, tancerze Błysku pani Katarzyny Skrzypek, gitarzyści z koła pana Wojciecha Zippla, soliści pana Daniela Rożka i zespół wokalny Wiraż pani Elżbiety Biskup. Całość obu występów zwieńczył występ najmłodszych wychowanków placówki, którzy zaprezentowali dwa tańce - "Iko Iko" i "Fasolki". Maluszki do występu przygotowała pani Wioletta Cabaj. Oba pokazy prowadził Michał Florek, aktor Grupy Teatralnej CZWARTA ŚCIANA.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia!