Wakacje w Powiecie - czwarty koncert na Zamku

Kolejny koncert za nami.

W piątkowy wieczór, 6 sierpnia 2021 r. na dziedzińcu, tuż obok słodowni na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach akcji „WAKACJE w POWIECIE” odbył się II letni koncert wokalistów MIRAŻU (pod kierunkiem Elżbiety Biskup), działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. W programie koncertu znalazły się piosenki aktorskie, musicalowe i inne. Zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Przed publicznością wystąpili: Justyna Bulenda, Zofia Wysoczańska, Kamila Til, Wiktoria Wydmuch, Michał Stuchły, Błażej Klimaszka oraz Piotr Thamm. Jak zwykle na koncertach MIRAŻU było magicznie, ambitnie i bardzo muzycznie! Organizatorami wydarzenia byli: Powiat Raciborski, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Zamek Piastowski w Raciborzu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu, autorem zdjęć jest Grzegorz Nowak – dziękujemy!